Apie:

Holesa yra įmonė, besispecializuojanti skylių gręžimo ir angų pjovimo paslaugose. Ši įmonė veikia visoje Lietuvoje ir siūlo šias paslaugas:Profesionalus kiaurymių, skylių gręžimas.
Tai kokybiškas, greitas, patikimas bei švarus kiaurymių , skylių gręžimas, sutaupysiantis Jūsų laiką ir lėšas. Deimantinis skylių gręžimas - tai modernu, lengva ir patogu. Būtent dėl šitų faktorių mes garantuojame Jums aukštą kokybę.

Gręžimo darbams naudojame patikimą profesionalią įrangą EIBENSTOCK.  EIBENSTOCK elektriniai įrankiai gaminami nuo 1919m. Saksonijos Rūmų kalnuose. Kompanija turi ilgametę patirtį kuriant ir gaminant elektros įrankius pramonės ir prekybos sektoriui. Gerai apmokyti darbuotojai yra "EIBENSTOCK" prekės ženklo profesionalių gaminių patikimos kokybės, ilgaamžiškumo ir patikimumo garantija. Tai garantuoja sklandžią ir sparčią darbų eigą, žemą triukšmo, vibracijų ir dulkių lygį darbo vietoje. Esame įsitikinę, kad tai, kaip atliekame užsakymą yra ne mažiau svarbu už tai, kokį rezultatą pamatote Jūs.